مراکز تجاری تور بدروم

ساخت وبلاگ

مراکز تجاری تور بدروم

بدروم ، جزیره پرنده و دریا ، در کنار آفتاب و آب های درخشان و سواحل دیدنی که به صورت مفصل در معرفی جاذبه های گردشگری بدروم با آن ها آشنا شدید، مراکز تجاری و خرید بزرگ و متنوع زیادی نیز دارد که آن را به نقطه پرطرفدار در تور ترکیه  تبدیل کرده است.

شرکت مسیر سبز زندگی در زمینه ارائه تور گرجستان و تور مسکو فعالیت می کند.

انتخاب تور بدروم، ابتدا به خاطر دریای بی نظیر و خط ساحلی دست نخورده آن و سپس به دلیل مراکز تجاری بزرگ و معتبرش ، توسط اغلب مسافران تور صورت میگیرد.

بیشتر فروشگاه های بزرگ در بدروم ، به فروش محصولات چرم میپردازند؛ چرا که هدیه و سوغات اصلی برای مسافران تور بدروم در این شهر ، چرم می باشد. با این حال تنوع زیادی میان محصولات موجود جهت خرید در فروشگاه ها و مراکز تجاری تور بدروم مشاهده خواهید کرد.

بازارچه پارچه میلاس

در حدود 45 کیومتر دورتر از مرکز شهر، بازار بزرگی هر هفته روزهای سه شنبه، برای بازدیدکنندگان تور بدروم، در این منطقه برپا میشود که منحصرا به عرضه پارچه های مختلف از سراسر بدروم و ترکیه ،می پردازد. گالری رنگ و نقش سنتی را می توانید در قالب یک نمایشگاه سنتی پارچه در تور بدروم مشاهده کنید.

بعد از محصولات چرمی که سوغات اصلی تور بدروم می باشد؛ گلیم، فرش و ظروف سنتی خاص نیز از سوغات این شهر هستند که در این بازار به صورت فرعی به فروش میرسند.

مرکز خرید اواسیس

در مرکز بدروم و تقاطع گومیت ، مرکز خرید بزرگی به نام اواسیس را مشاهده خواهید کرد که تنوع زیادی از محصولات را در اختیار بازدیدکنندگان و مسافرانی که با تور به بدروم سفر کرده اند، قرار می دهد. هر آن چه که مورد نیاز شما است، در مرکز خرید اواسیس در دسترس خواهد بود.

در حدود 200 فروشگاه در دوطبقه وسیع در این مرکز تجاری ، مشغول به فعالیت هستند و  در کنار آن ها ، سینما و کافه های زیادی نیز برای استراحت در تور بدروم، وجود دارد.

تور...
ما را در سایت تور دنبال می کنید

برچسب : نویسنده : امین tourmabna بازدید : 376 تاريخ : چهارشنبه 30 تير 1395 ساعت: 14:50