جاذبه های گردشگری تور تایلند

ساخت وبلاگ

جاذبه های گردشگری تور تایلند

تایلند سرزمینی وسیع در جنوب شرقی آسیا است که به جهت تنوع آب و هوایی و موقعیت ویژه و خاص آن در کره زمین ، جاذبه ای طبیعی و گردشگری زیادی  در آن ایجاد شده است.

شرکت مسیر سبز زندگی در زمینه ارائه تور گرجستان و تور مسکو فعالیت می کند.

بازدید از جاذبه های تاریخی تور تایلند لذت بردن از جزایر مختلف این کشور نظیر تور پاتایا و تجربه خوردن غذاهای منحصر به فرد تایلندی، همه و همه در تور تایلند برای گردشگران میسر خواهد شد. قبل از شروع تور، آشنایی با جزییات سفر از جمله جاذبه های گردشگری تایلند، ضروری است.

ساحل Railay  

استان کرابی ، مقصد بسیاری از گردشگران تور تایلند، به جهت در برداشتن زیباترین و منحصر به فرد ترین جاذبه های طبیعی و گردشگری تور است. نمونه ای از این جاذبه ها، ساحل بی نظیر Railay می باشد.

شن ، ماسه ، آب درخشان و آب وهوای کم نظیر سبب شده است که به این ساحل ، لقب یک تکه از بهشت را بدهند. برای رسیدن به این ساحل ، ناچار هستید از قایق استفاده کنید تا به جزیره برسید.

در کنار این ساحل آرام ، قله های Railay نیز دیده میشود که فرصت مناسبی را برای کوه نوردان در تور تایلندفراهم کرده است.

کوه فی فی

از بی نظیر ترین و نایاب ترین جزایر چندگانه و منحصر به فرد در دنیا ، کوه فی فی در جنوب تا جنوب غرب تور تایلند می باشد. بخشی از زیبایی این جزیره، ساحل میمون ها می باشد. در این ساحل با کمترین فاصله با انواع میمون ها تعامل خواهید داشت. در ادامه این جزیره، به خلیج مایا می رسید؛ جایی که معروف ترین آثار سینمایی دنیا در آن فیلمبرداری شده اند و یکی از دلایل محبوبیت این نقطه در تور تایلند نیز همین است. ساحل فی فی یکی از زیباترین ساحل ها در تور است که تماشای غروب آفتاب در آن بی نظیر است.

تور...
ما را در سایت تور دنبال می کنید

برچسب : نویسنده : امین tourmabna بازدید : 346 تاريخ : چهارشنبه 30 تير 1395 ساعت: 14:50